Marka label.m

Kosmetyki do włosów i akcesoria do salonów fryzjerskich

"Wierzymy, że zdrowie i piękno włosów zależą od odpowiedniej pielęgnacji i ukierunkowania na zmiany." - zespół Label.m, Wielka Brytania

W rozwój marki label.m zaangażowani są profesjonalni fryzjerzy oraz ich klienci, dzięki czemu produkty spełniają nie tylko surowe kryteria określane dla produktów kosmetycznych, ale także wysublimowane wymagania klientów.

 

Nr 1 w pielęgnacji włosów

Marka Label.m jest uważana za jedną z najlepszych dostępnych obecnie na rynku kosmetycznym. Jej główną filozofią jest zapewnienie włosom zdrowia oraz profesjonalnej pielęgnacji. W sprzedaży dostępne są kompletne linie szamponów, odżywek, produktów do stylizacji włosów suchych i mokrych, a także sprzętu dla profesjonalnych fryzjerów, a więc nożyczek, szczotek, suszarek oraz wielu innych produktów przydatnych zarówno profesjonalistom, jak i amatorom chcących dbać o włosy w zaciszu domowym.

 

Co znajdziemy wśród produktów z serii Label.m

Seria Label.m zawiera 58 produktów - m.in. szampony, odżywki, produkty do stylizacji, kosmetyki organiczne, serię produktów odmładzających Therapy oraz linię Lab Remedy zapewniającą głęboką pielęgnację na poziomie molekularnym.
Marka zostałą zaprojektowana przez międzynarodowy zespół artystyczny Toni & Guy.

 

Produkty label.m | 2012/13

Produkty serii label.m otrzymywane są przez przeprowadzaną na zimno ekstrakcję z naturalnych substancji. Ten proces technologiczny zapewnia tworzenie wysokiej jakości kosmetyków, które zawierają czyste i naturalne składniki aktywne dla maksymalnego zdrowia włosów i skóry głowy.

Skuteczność serii Label.m  jest stuprocentowa. Każdy produkt testowany jest przez fryzjerów w profesjonalnych salonach. Dostępność marki dla klientów indywidualnych sprawia, że domowa pielęgnacja i stylizacja nigdy nie były łatwiejsze!

 

5 zalet marki

1. Label.m to jedna z wiodących marek na rynku światowym
2. Każdy sezon obfituje w nowe kampanie wizualne
3. Każda kampania współtworzona jest przez młodego, obiecującego, brytyjskiego projektanta | kampanię label.m 2012/2013 współtworzył Todd Lynn
4. Niespotykany stosunek jakości do ceny
5. Label.m dyktuje trendy w Londynie

 

Testy produktów

Produkty Label.m zawierają czyste i naturalne składniki aktywne. Kosmetyki na żadnym etapie produkcji nie są testowane na zwierzętach. Szanujemy naszych klientów i dlatego oferujemy im w pełni sprawdzone, profesjonalne produkty.

no-photo.jpg


Telefon:
Web: